Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt - Overhallarunden
Thu 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt - Klinga - Skatlandsstrand
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt - Lissbirken
Sat 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Gran Fondo Strade Statskog
Sat 11 Sep
kl 18:00 - 20:00
Engan Rundt
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt: Bangdalsrunden - Grus (+ Strava fra
Namdal SK  
Klubbritt: Bangdalsrunden - Grus (+ Strava fra…   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt: Mælatempoen (+ Strava fra 24-30.mai
Namdal SK  
Klubbritt: Mælatempoen (+ Strava fra…   Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt: Sørenget-Duna T/R - Grus (+ Strava)
Namdal SK  
Klubbritt: Sørenget-Duna T/R - Grus (+…   Les mer  
Tue 11 May
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt: Klingatempoen
Namdal SK  
Klubbritt: Klingatempoen (Tempo + Strava kun…   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 20:00
Klubbritt: Nyrunden
Namdal SK  
Årets første klubbritt -NYRUNDEN-…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline